Перемоги на «олімпійських» полях

14-04-12 15:18:55

У суботу, 14 квітня, матчі чергового туру першості ДЮФЛ проводили команди Академії «гірників». «Шахтар» U-14 і U-16 мірялися силами з однолітками, які представляють донецький «Олімпік-УОР».

«Олімпік-УОР» U-16 - «Шахтар» U-16 - 0:2 (0:0)

«Шахтар» U-16: Кудрик (Гурідов, 72), Кирюханцев, Геворгян (Зубков, 13), Янко, Матвієнко, Коваленко, Арендарук, Ічуаідзе, Борячук, Зінченко (Матвєєв, 72), Штандер (Борисов, 72)
Головний тренер: Валерій Кривенцов
Тренер: Олександр Ладейко

Голи за «Шахтар»: Ічуаідзе (52), автогол (67)

Обидві гри проходили на штучному полі «Олімпіка-УОР». У першій половині перевагу «Шахтаря» можно було помітити неозброєним оком, у той час як господарі намагалися домогтися успіху на контратаках. Моменти були й у тих, і в інших, але обійшлося без забитих м'ячів. І все це під променями сонця. Тому було кілька душновато, жарковато. А після перерви стало і зовсім жарко, але більше вже в ігровому плані.

На 52-й хвилині кутовий біля воріт «олімпійців» привів до взяття воріт: хороша подача Штандера дозволила Ічуаідзе відзначитися точним ударом головою. А на 67-й хвилині рахунок знову змінився. Атаку «Шахтаря» своєї передачею справа продовжив Арендарук, а футболіст «Олімпіка» відправив м'яч у свої ворота. 2:0 - цілком впевнена і закономірна перемога «оранжево-чорних».

Валерій Кривенцов, головний тренер «Шахтаря» U-16:
- Сьогоднішня гра пройшла під нашу диктовку, ми контролювали хід поєдинку. Єдине, що насторожило, це досить великий відсоток браку у футболістів, причому в простих ситуаціях. В цілому провели добротний матч, проте над сьогоднішніми помилками в передачах і прийомі м'яча будемо працювати.

«Олімпік-УОР» U-14 - «Шахтар» U-14 -1:3 (0:2)

«Шахтар» U-14: Поспєлов (Дубровін, 45), Лебедєв, Биков, Брюхов, Драчук, Топалов (Кузін, 43), Сірош (Манченко, 40), Проданов (Кучер, 42), Шаталов (Дубенко, 42), Путря (Руденко, 31), Матвєєнко (Борис, 31)
Головний тренер: Олександр Коваль
Тренер: Олександр Алімов

Голи за «Шахтар»: Матвєєнко (16, 26), Руденко (39)

Освоївшись на синтетичній галявині господарів, підопічні двох Олександрів - Коваля та Алімова - швидко прибрали ініціативу до своїх ніг. І вже на 16-й хвилині вона дала результат у вигляді забитого м'яча. «Гірники» провели швидку атаку: взаємодія Проданова і Матвєєнко в один дотик завершилося виходом один на один і голом останнього. Ще через десять хвилин Едуард пробив у дальній кут і оформив дубль.

Трохи освіжили гру проведені заміни. Руденко відзначився голом, завершивши комбінацію, в якій «рояль тягали» Проданов і Топалов. Валерій увійшов у карний майданчик і переграв воротаря після передачі вздовж воріт. Гравці «Олімпіка» зуміли відквитати один гол вже в завершальній фазі матчу, скориставшись помилкою воротаря Дубровіна.

Олександр Коваль, головний тренер «Шахтаря» U-14:
- Практично весь матч пройшов на половині поля суперника. Мали перевагу, непогано контролювали м'яч і могли забити ще. Правда, поле було в не найкращому стані. Командам доводилося до нього звикати. Буває таке, що перед вихідними, коли хлопців відпускаєш додому, вони можуть бути розслабленими. Але хлопці молодці, добре поставилися до гри і добилися того, чого хотіли - позитивного результату.